Головна » 2017 » Березень » 7 » АРТЕФАКТИ АЦТЕКІВ: НОВЕ СВІДЧЕННЯ ІСНУВАННЯ НЛО.
15:43
АРТЕФАКТИ АЦТЕКІВ: НОВЕ СВІДЧЕННЯ ІСНУВАННЯ НЛО.

Уряд Мексики розсекретив дані з артефактів, які були виявлені понад сто років тому.

Як відзначають експерти, багато які з цих предметів вказують на те, що Землю в давнину відвідували представники інопланетних цивілізацій. Ці артефакти відображають планети, іноземні космічні апарати і навіть самих мешканців інших світів.

Вчені близько 50 років збирали і вивчали різні артефакти, виявлені в провінції Халіско. Всі експонати збирали в об'єднаний музей. Було відібрано понад 400 різних артефактів, на яких є зображення інопланетного змісту.

Наприклад, на одному з артефактів зображений прибулець і його космічний корабель, на іншому - планета Сатурн і НЛО, що пояснює: даний апарат прилетів не з глибин космосу, а з однією з планет Сонячної системи. Дослідники заявляють, що з цих зображень можна відновити історію можливої ​​колонізації Землі. Вироби розповідають не тільки про діяльність інопланетян, а й про взаємодію людей з ними.

В період створення всіх знайдених артефактів в Мексиці існувала найбільша імперія ацтеків - Чемпіонат. Вони володіли розвиненою культурою і любили зображувати повсякденне життя на кам'яних і керамічних виробах.

За словами дослідників, в найдавніші часи представники позаземних цивілізацією не боялися вступати в контакт з жителями Землі. Чому зараз інопланетяни не контактують з людьми, сказати складно. Але, як припускають вчені, це пов'язано з дуже високим рівнем агресії сучасного суспільства, а також бажанням отримати доступ до передових технологій. Представники древніх цивілізацій були гуманнішими, менш войовничими і зберігали давню мудрість. Дикість і варварство, вважають вчені, виникли в сучасному світі.

Переглядів: 220 | Додав: Admin | Теги: АРТЕФАКТИ АЦТЕКІВ, НОВЕ СВІДЧЕННЯ ІСНУВАННЯ НЛО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar