Головна » 2014 » Вересень » 4 » В Казахстані зафіксували унікальне небесне явище.
20:03
В Казахстані зафіксували унікальне небесне явище.

Згідно данних від очевидців, вчора 03.09.2014 року в 23:15 ночі за казахстанським часом, в небі з'явилися безліч яскраво летячих об'єктів, що рухаються по вектору від заходу на схід.
Їх напрямок, як пізніше стало відомо, була Оренбурзька область Російської Федерації. Саме по вектору до неї невідомі об'єкти, що висвітлювалися в нічному небі, і рухалися. За повідомленнями простих людей, які стали очевидцями цієї дивної події, нічого подібного вони ніколи раніше не бачили.

 

Також очевидцями повідомляється, що пролітаючи на блискавичної швидкості об'єкти в небі швидко загасали, залишивши в кінцевому підсумку одну зі своїх частин, теж загаслу після закінчення декількох хвилин реального часу. Від усього, що сталося на тлі нічного неба республіки Казахстан, залишився лише невеликий слід, що більше нагадує шлейф пилу, який тягнеться на відстань декількох метрів.

 

 

Дана подія, відповідно до думки фахівців, стала унікальною за останні кілька років і може бути, за деякими припущенням, небезпечною для нашої планети. Відзначимо, що дані про цю унікальну подію деякі очевидці змогли зафіксувати на відеокамери мобільних телефонів, встигнувши запустити їх в режимі реального часу після всього побаченого.

 

Переглядів: 283 | Додав: Admin | Теги: унікальне небесне явище | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar