Головна » Статті » Таємниці історії

Чудо-зброя: Труби Ієрихону.
 

Багато століть дослідників Біблії турбувало питання: чи дійсно стіни древнього Ієрихона в 1240 році до Різдва Христового впали від звуків єрихонських труб і стотисячного крику ізраїльтян?

Залишки стін Ієрихона


 

Нісенітниця якась! Як товстелезні стіни древнього міста могли рухнути від звуку звичайних Шофара - баранячих рогів? Так вважали тлумачі Священного Писання аж до початку 20-х років XX століття, коли було відкрито згубний вплив звуків певної частоти на все живе. Першими вирішили відтворити ієрихонські труби нацистські вчені: Гітлеру не терпілося створити вундерваффе - диво-зброю, здатну моментально виводити з ладу ворожі війська і укрплення. І вчені звернулися до Біблії.

Коли народ Ізраїля, говориться в Біблії, ведений Ісусом Навином, після довгого мандрування по пустелі підійшов до Ієрихону (взяти який без тривалої облоги було неможливо), сказав Господь до Ісуса:

     «Ось я віддаю в руки твої Ієрихон та царя його, і людей , як знаходяться в ньому. Обійдіть з трубами і ковчегом навколо нього і робіть так шість днів. І сім священиків будуть нести сім труб ювілейних перед ковчегом, а в сьомий день обійдіть навколо міста сім разів, і священики нехай сурмлять трубами. Коли засурмить баранячий ріг, тоді весь народ, як один, нехай вигукне гучним криком, то мур цього міста впаде на своєму місці, а народ піде в місто кожен зі свого боку ».

  Ісус Навин в точності виконав ці вказівки, і впала стіна Ієрихону до основи ...

Оточені жителі - кілька тисяч осіб - з жахом дивилися на незрозумілу їх розуму ходу ізраїльтян протягом семи днів аж до трубного реву. Всі жителі Ієрихону були перебиті, саме місто згоріло до тла (що підтверджують археологічні розкопки) і заодно було прокляте на віки віків.


Цікаво, що, згідно з Євангелієм, «Господь спустився з небес у вогненній колісниці в шумі, гуркоті і полум'ї, щоб заступитися за знедолений народ». Так, треба сказати, були землянам і шумерські боги - прибульці-аннунаки, описані в древніх глиняних табличках.

ЗАГАДКА Ковчег Заповіту

Як Господа ізраїльтяни боготворили ковчег Завіту - скринька з нетлінного дерева, куди, згідно Біблії, їх небесним покровителем на вершині гори Синай були поміщені священні сувої з десятьма заповідями, манна небесна і щось ще, досі недоступне розумінню, але добре відоме Ісусу Навина і священикам, що несли ковчег. Ті ж необізнані в таємниці, «хто торкався або намагався відкрити кришку ковчега, покривалися виразками і вмирали в муках», йдеться в Біблії.

Вчені висловили припущення, що в ковчег прибульцями був вбудований портативний ядерний генератор для багаторазового посилення трубного звуку шофара до такої частоти, яка здатна зруйнувати фортечну стіну. На цю частоту накладався 120-тисячний крик ізраїльтян, що обложили місто.

Винахідники звукових гармат у нацистській Німеччині - Маріо Ціппермейер з Технічної академії Люфтваффе і доктор Річард Валлаушек з НДІ акустики в австрійському Тіролі прийшли до висновку, що в цьому випадку мова йде про ефект резонансу, викликаного складанням двох випромінювань - СВЧ-енергії поздовжньої хвилі і НЧ- енергії звукового діапазону.

параболоїдом ВАЛЛАУШЕКА

Установка доктора Валлаушека враховувала древні знання. У центрі параболічного відбивача діаметром 3,2 м він встановив інжектор з системою запалювання, в яку подавалися кисень і метан. Вибухова суміш газів підпалювалася спеціальним приладом через рівні проміжки часу, створюючи безперервний пекельний гуркіт певної частоти.

Акустична гармата доктора Річарда Валлаушека


 

Ув'язнені з концтабору, зігнані на відстань близько 60 м від установки, при її включенні падали замертво.

Експериментатори спорудили перед установкою толстенную кам'яну стіну, і вона не витримала спрямованого звукового удару, зруйнувалася. Про нову диво-зброю поспішили доповісти Гітлеру, не чекаючи закінчення польових випробувань. На жаль, гармата Валлаушека при випробуваннях на полігоні не показала необхідного ефекту. Спрямований звуковий промінь втрачав свою силу, але валив з ніг обслуговуючий персонал.

Малоефективним виявився і гігантський «ріг», встановлений на багатотонній платформі Ціппермейером. Він збивав лише літаки, що летять на висоті близько 300 м.

Обидва проекти «чудо-зброї» були заморожені в січні 1945-го. А в квітні 1945-го експериментальні установки були захоплені американцями.

ТРУБИ Пентагону

Американці ретельно вивчили конструкцію Валлаушека і прийшли до висновку, що ця зброя має сумнівне військове значення через малий радіус дії. Проте вони продовжили роботу і створили портативну звукову зброю розміром з бейсбольну биту і потужністю до 140 децибел - така частота викликає у людини нудоту і блювоту, запаморочення і паніку. Цього було цілком достатньо, щоб розігнати натовп демонстрантів.

Потім був розроблений 9-вольтовий гаджет «Маленька підлість». Один з добровільних випробовуваних, в'язень тюрми, так описав його дію: «Ця штука викликає непереборне бажання втекти, десь сховатися від раптових нападів блювоти, гострого головного болю і запаморочення». Зрозуміло, що цей мініатюрний прилад був також взято на озброєння американської поліцією.

Результатом багаторічних розробок, що проводяться Пентагоном, стала звукова установка дальньої дії - LRAD.


Вона фокусує звук в дуже вузькому промені потужністю в 155 децибел і передає його на відстані до 300 м. LRAD була встановлена на круїзне судно «Сіборн спірит», чий шлях пролягав у територіальних водах Сомалі, де кишать морськими піратами.

Вранці 5 листопада 2005 лайнер зазнав нападу піратів. Обстрілявши лайнер із стрілецької зброї і кулеметів, морські бандити змусили судно зупинитися. Але вони не знали, яка доля чекає їх. Варто було співробітнику охорони Майклу Гровса підібратися до установки і включити її, як банду немов вітром здуло. Звук в 150 децибел змусив негідників у паніці тікати. Це було перше бойове застосування LRAD.

У США вже створені акустичні установки потужністю близько 185 децибел. Під їх впливом настає неминуча смерть від розриву легенів. Створюються і акустичні установки потужністю до 200 децибел, від дії яких настає миттєва смерть. Ця зброя страшніше ядерної.

ТАЄМНИЦЯ «Радіосни»

Розробка звукового зброї в нашій країні почалася ще в 20роках минулого століття. Початок цьому було покладено винаходом радянським психіатром Бернардом Кажінскій так званого «мозкового радіо». Ударною силою цього психотронної пристрої стали низькочастотні звукові хвилі. Частота в діапазоні 5-7 герц виявилася вбивчою для людини.

Винаходом Кажінского відразу ж зацікавилися радянські спецслужби. Восени 1928 винахідника запросили на Луб'янку, і більше ніхто його не бачив. Розробки Кажінского строго за-секретили, а жертвами випробувань його пристрою стали ув'язнені ГУЛАГу.

Розробки звукового зброї в секретних лабораторіях НКВС тривали і в роки війни, і після її закінчення. На початку 1950років у СРСР було створено новий пристрій під кодовою назвою «Радіосон». Під час його випробування на полігоні під Новосибірськом рота солдатів в мить заснула богатирським сном.

Після пробудження за військовослужбовцями спостерігали цілий рік. Ніяких незвичайних наслідків виявлено не було. Тоді ще не знали, що найстрашніше станеться пізніше. Цілком здорові молоді люди стали вмирати один за іншим. Вся документація по «Радіосни» була терміново затребувана ГРУ і строго засекречена.

НОВІ Шофара ІЗРАЇЛЮ

Лідером у створенні далекобійної звукового поліцейського зброї стає Ізраїль. У спробі втихомирити населення розбушувавшої Палестини, Ізраїль розробляє нові види нелетальної акустичної зброї під кодовими назвами «Крик»,  «Шофар».

Ізраїльтяни недарма порівнюють останню установку, що складається з 36 спарених звукових труб, з біблійною ієрихонської трубою. За своїм впливом на натовпи протестуючих палестинців «Шофар» мало чим відрізняється від біблійних труб. Тільки на цей раз об'єктом стають не фортечні стіни, а люди.
Категорія: Таємниці історії | Додав: Admin (31.01.2015)
Переглядів: 405 | Теги: Чудо-зброя: Труби Ієрихону. | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar