Головна » Статті » Загадкові споруди

Найбільш моторошні місця в Україні (ФОТО).

Очолює рейтинг «мертвий» місто - Прип'ять, у Київській області. Після аварії на Чорнобильська АС в квітні 1986 року в місті залишилося багато радіоактивного пилу.

На нинішній момент діють лише кілька об'єктів на території Прип'яті - це спецпральні, станція знезалізнення і фторування води, гараж спецтехніки, а також КПП на в'їзді в місто.

 

Колишня підземна ставка фюрера знаходиться в 8 кілометрах від Вінниці, біля села Стрижавка. Вважається, що саме цей бункер, вірніше, його гранітні стіни, «нагородив» Гітлера променевою хворобою. «Вервольф» споруджувався з вересня 1941 по квітень 1942-го. На будівництво зігнали понад 10 тисяч радянських військовополонених і місцевих жителів. Дві тисячі людей загинули тут від голоду і морозів. Чотири тисячі вже непотрібних на «об'єкті» розстріляли в одну ніч. Кажуть, місцеві жителі ось вже більше 60 років бачать примари загиблих тут людей. А при відвідуванні цього місця багато туристів і вчені скаржаться на головні болі і постійне відчуття, що хтось за ними спостерігає.

 

 

Підгорецький замок у Бродівському районі Львівської області. Замок тут побудували між 1635 і 1640 роками на кошти польського магната Конєцпольського. Історії про привидів Підгорецького живуть вже не одну сотню років. Нещодавно під час підготовчих робіт з реставрації та відновлення замку і прилеглого парку було проведено детальну фотосесію всіх об'єктів історичного комплексу. На деяких фотографіях, зроблених біля входу в підземелля і у внутрішніх покоях палацу вдалося зафіксувати прозорий силует людини. З того часу Підгорецький замок став справжньою лабораторією численних дослідників паранормальних явищ.

 

Лиса гора в Києві. За часів Київської Русі на ній проводилися язичницькі обряди. В кінці XIX ст. тут страчували державних злочинців - на горі були встановлені шибениці, повішених кат ховав десь неподалік. За часів німецької окупації в горі знаходилася підземна база танків - входи в базу німці підірвали при відступі. Сьогодні гора - улюблене місце зустрічей сатаністів і толкієністів.

 

Громовище - галявина під Коростенем, буквально «притягає» до себе блискавки. Місцеві жителі розповідають, що час від часу там виникає дивне світіння, начебто стовп світла піднімається із землі в небо. Є легенда, що колись на цій галявині стояла садиба багатого, але дуже жорстокого поміщика, який піддавав своїх кріпаків страшним тортурам і покаранням. Коли поміщик замучив  молоду і красиву дівчину, яка не скорилася йому, грянув серед ясного неба грім, від удару блискавки небаченої сили поміщик впав замертво, а садиба його згоріла. З тих пір на цьому ніхто місці не селиться, бо кожен раз в грозу блискавки б'ють в цю галявину.

 

Заповідник Кам'яна Могила в Запорізькій області надзвичайно містична місцевість і за сумісництвом пам'ятка древньої культури світового значення. Цей великий і таємничий кам'яний пагорб був культовим місцем для багатьох древніх народів і племен, що мешкали або проходили по території сучасної південної України. Кам'яна Могила виконувала функції храму і для мисливців епохи міді та бронзи, і для кіммерійців, скіфів, сарматів, гунів, готів, печенігів, хозар і половців.

 

Зелений театр у Києві. Це гігантське інженерна споруда з підземними ходами, дренажною системою і тунелями в горі. Протягом своєї історії «зеленка» постійно то горіла, то піддавалася удару блискавок, то просто приваблювала «неблагонадійних» елементів - по-перше, за часів початку будівництва стіни тут неподалік був цвинтар самогубців і померлих немовлят. По-друге, в радянські часи, кажуть, злочинці залишали тут трупи пограбованих і вбитих гостей столиці.

 

Придніпровська височина в північно-східній частині Кіровоградської області. Місцевість привертає увагу дослідників паранормальних явищ, оскільки тут здавна спостерігаються різного роду бачення: примарні фігури, вогняні кулі і т.д.

Категорія: Загадкові споруди | Додав: Admin (21.03.2015)
Переглядів: 788 | Теги: Найбільш моторошні місця в Україні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar