Головна » 2017 » Лютий » 23 » У США удар блискавки показав заховане в хмарах НЛО.
22:24
У США удар блискавки показав заховане в хмарах НЛО.

18 лютого 2017 року, на території США під час сильної грози удар блискавки на кілька секунд показав НЛО, який переховувався в хмарах. Про це передає інформаційне агентство РLANET Тoday.

Під час сильної грози в США, після удару блискавки, в темних масивних хмарах на кілька секунд появився світлий чіткий контур овалу, що нагадує дискообразную форму невпізнаного літаючого об'єкта. За словами очевидців, контур в грозовому небі був досить великих розмірів.

Як інформують американські ЗМІ, літаюча тарілка, приблизно пів хвилини, на великій швидкості обертався навколо своєї осі і підкручував повітря. Відзначається, що НЛО випромінювало з себе яскраве світло, яке висвітлило усе небо так, що стали видні  будинки які знаходяться поруч як при денному освітленні.

Після удару блискавки і звуків грому НЛО поспішно покинуло колишнє місцезнаходження і сховалося в невідомому напрямку. Небо затягнулося грозовими хмарами і знову стало темно. Очевидець події встиг зняти незвичайний літаючий об'єкт на відео. Чоловік стверджує, що в той день він просто вийшов на вулицю познімати грозу, але не очікував побачити щось подібне в нічному небі.

Фахівці припускають, що це, дійсно, могло бути щось неземне, але залишається невідомим, чи постраждав літаючий об'єкт після зустрічі з блискавкою чи ні. Існує також версія, що інопланетні раси, в момент удару блискавки, заряджали свої акумулятори потужним електричним розрядом.

Переглядів: 119 | Додав: Admin | Теги: НЛО в хмарах | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar